Ashley Tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za fanove Ashley, ako Vam se svidja ili Vam je omiljena, onda dodjite i registrujte se!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VANESSA HUDGENS: 'Premlada sam za zajednički život sa Zacom'

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~Ksenija~
Admin
~Ksenija~


Broj poruka : 332
Datum upisa : 13.06.2009

VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' Empty
PočaljiNaslov: VANESSA HUDGENS: 'Premlada sam za zajednički život sa Zacom'   VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' EmptyČet Jul 16, 2009 12:38 am

Pre neki dan Vannu je izjavila da je premlada za zajednicki zivot, izvolite i proitajte o cemu se uostalom radi....

Iako su se u posljednje vrijeme mediji raspisali o tome da je veza Vanesse Hudgens i njezinog dečka Zaca Efrona u velikoj krizi jer Zac ne želi zajednički život, u srpanjskom broju magazina InStyle zvijezda filmskog serijala High School Musical otkriva pravu istinu
'Još uvijek sam premlada za zajednički život. Mislim da bi svatko trebao prvo sam živjeti prije nego počne živjeti s nekim. Stoga sam kupila svoju kuću. To je najbolja stvar koju sam napravila', rekla je Vanessa (20), začepivši tako usta svima onima koji su tvrdili da je upravo Vanessa ta koja radi pritisak na Zaca da se presele jedno k drugome. Mediji su čak spekulirali da Vanessa želi što prije vjenčanje, s čim se, navodno, nikako ne slažu Zac i njegovi roditelji.
No čini se da je sve samo plod novinarske mašte.

Vanessa, najpoznatija po ulozi dobrice Gabrielle Montez u High School Musicalu, posebno je ponosna zbog svoja dva nova filma (Sucker Punch i Bandslam) koji predstavljaju odmak od njezinog dosadašnjeg teen repertoara.

'To je moja prva uloga u stilu Angeline Jolie. Obožavateljima će se ili svidjeti ili ne, nema sredine. Ali bez obzira na sve, jako sam uzbuđena zbog tih angažmana', kaže Vanessa, koja je u tom intervjuu otkrila i da se divi modnom stilu Kate Moss i Nicole Richie, ali da nimalo ne robuje markama.

'Nemam stilista i najčešće sama biram svoju odjeću', rekla je Vanessa, koja je svoj stil opisala kao mješavinu boho šika i rockerskog casuala.
Nazad na vrh Ići dole
https://ashleytisdale.forumsr.com
~*BiL0vA mAcHkIcA*~
Admin
~*BiL0vA mAcHkIcA*~


Broj poruka : 545
Datum upisa : 12.07.2009
Godina : 29
Lokacija : In Bill's arms...on the dark side of the sun

VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' Empty
PočaljiNaslov: Re: VANESSA HUDGENS: 'Premlada sam za zajednički život sa Zacom'   VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' EmptyUto Avg 04, 2009 5:30 pm

To sto nema stilistu je bas dobro to znaci da ona sama zna dobro da se obuce...i ja,da sam poznata ne bih bacala pare na stiliste pa toliko osecaja za oblacenje imam...a sto se tice ovoga sa Zacom potpuno je u pravu...ima 20 godina,ceo zivot je i pred njom i pred njim zasto bi sada ziveli zajedno...a tek da se vencaju...
Nazad na vrh Ići dole
*Tacy*

*Tacy*


Broj poruka : 110
Datum upisa : 15.06.2009

VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' Empty
PočaljiNaslov: Re: VANESSA HUDGENS: 'Premlada sam za zajednički život sa Zacom'   VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' EmptySre Avg 12, 2009 10:52 am

Mislim da je glupo da pocinju zajednicki zivot jer su premladi.... No
Dobro je postupila vanessa sto je kupila kucu...a i ja cisto sumnjam da ce njihova veza toliko istrajati pa da dodje do vencanja..
A sto se tice Vanessinog stajlinga, mislim da je bas originalna i cool ovako i ne treba joj stilista, ima svoj savrsen ukus! I sto kaze *AshLey*, i da sam ja poznata, sama bih se oblacila, ne treba mi tudje misljenje, nosicu ono sto mi se svidja... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
<3Ashley<3

<3Ashley<3


Broj poruka : 89
Datum upisa : 30.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Ashley....NO matter where she is..........

VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' Empty
PočaljiNaslov: Re: VANESSA HUDGENS: 'Premlada sam za zajednički život sa Zacom'   VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' EmptySre Avg 12, 2009 6:45 pm

Meni samo na zivce idu ti novinari!!! Evil or Very Mad Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
Sponsored content





VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' Empty
PočaljiNaslov: Re: VANESSA HUDGENS: 'Premlada sam za zajednički život sa Zacom'   VANESSA HUDGENS:  'Premlada sam za zajednički život sa Zacom' Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VANESSA HUDGENS: 'Premlada sam za zajednički život sa Zacom'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens - Radim samo ono što želim!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ashley Tisdale :: * HSM * :: * Novosti *-
Skoči na: