Ashley Tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za fanove Ashley, ako Vam se svidja ili Vam je omiljena, onda dodjite i registrujte se!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Glazbeni zaokret Corbina Bleua

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~Ksenija~
Admin
~Ksenija~


Broj poruka : 332
Datum upisa : 13.06.2009

Glazbeni zaokret Corbina Bleua Empty
PočaljiNaslov: Glazbeni zaokret Corbina Bleua   Glazbeni zaokret Corbina Bleua EmptyČet Jul 16, 2009 12:27 am

Corbin Bleu, glumac iz megauspješne filmske trilogije 'High School Musical', nedavno je objavio svoj drugi album po nazivom 'Speed of Light', za koji kaže da predstavlja odmak od njegovog dosadašnjeg glazbenog izraza
'Želio sam da album bude drukčiji i manje komercijalno usmjeren. Mislim da cijeli ugođaj najbolje opisuje pjesma Speed of Light. Ona objedinjuje sve emocije koje sam pretočio na ovaj album koji sam nazvao po toj pjesmi', kaže ovaj 20-godišnjak čiji je zaštitni znak bujna kovrčava kosa, najpoznatiji po ulozi Chada Danfortha u 'High School Musicalu'.

Na Speed of Light, nasljedniku albuma Another Side, Corbin je surađivao s Brianom Kennedyjem - radio s Rihannom (Disturbia) te Erickom Hudsonom koji potpisuje 'Flashing Lights' Kanyea Westa, prenosi MTV.com.

Corbin kaže da album nije namijenjen tinejdžerima, već 20-godišnjacima, a kao svoju inspiraciju navodi glazbenike poput Michaela Jacksona, Guns N' Roses i Luciana Pavarottija.

Mladi glumac i pjevač kaže da nema govora o njegovom povratku u neki od potencijalnih nastavaka 'High School Musicala'.

'Maturirali smo u 'HSM-u 3' i sad je došlo vrijeme za neke druge glavne zvijezde', smatra Corbin.
Nazad na vrh Ići dole
https://ashleytisdale.forumsr.com
<3Ashley<3

<3Ashley<3


Broj poruka : 89
Datum upisa : 30.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Ashley....NO matter where she is..........

Glazbeni zaokret Corbina Bleua Empty
PočaljiNaslov: Re: Glazbeni zaokret Corbina Bleua   Glazbeni zaokret Corbina Bleua EmptySre Avg 12, 2009 6:39 pm

Super!!!Drago mi je zbog njega!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
 
Glazbeni zaokret Corbina Bleua
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ashley Tisdale :: * HSM * :: * Novosti *-
Skoči na: