Ashley Tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za fanove Ashley, ako Vam se svidja ili Vam je omiljena, onda dodjite i registrujte se!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Svadja oko Zaca....

Ići dole 
+6
*_Crazy Girl_*
Lupita
~Ashley Tisdale~
Xenija~Ash~<3
*Iwona*
~Ksenija~
10 posters
AutorPoruka
~Ksenija~
Admin
~Ksenija~


Broj poruka : 332
Datum upisa : 13.06.2009

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyČet Jul 09, 2009 5:14 pm

Hot i poželjan kao nikada pre. Za ovim dečkom iz snova otkačile su 3 cice..

Najveći holivudski srcolomac

Život može da bude tako lep! Zamisli da si pravi cool dasa, strašno privlačan, odlično izgledaš, ceo svet te zna i voli, najvatrenije cice stoje u redovima i svađaju se oko toga koja će biti sa tobom! Vau! Kakav je to osećaj? Pa, ipak, ono što bi za većinu frajera bio pravi raj, za srcolomca Zaca Efrona (21) postao je pravi problem. Naime, dasa iz serije “High School Musical” zapleo se u ljubavne igrice i uopšte nema plan kako da se izvuče! A ovde su i one, tri holivudske lepotice, koje trenutno komplikuju (ljubavni) život ovom 21-godišnjaku. Na prvom mestu je Vanessa Hudgens (19), njegova Vany sa kojom je postao popularan i koja je pored njega već tri godine. Samo se pitamo koliko će još biti? Jer odmah na mestu broj dva Zac-Love-Charts nalazi se još jedna “HSM” lepotica: Ashley Tisdale (23). Upravo Vanessina omiljena drugarica i osoba kojoj najviše veruje ne može...



Svadja oko Zaca.... 160
Nazad na vrh Ići dole
https://ashleytisdale.forumsr.com
*Iwona*

*Iwona*


Broj poruka : 192
Datum upisa : 12.07.2009

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyPon Jul 13, 2009 11:49 am

ma bre ja u owo ne weruem samo izmisljaju....
Nazad na vrh Ići dole
Xenija~Ash~<3

Xenija~Ash~<3


Broj poruka : 76
Datum upisa : 11.07.2009

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyPon Jul 13, 2009 1:26 pm

*Iwona* ::
ma bre ja u owo ne weruem samo izmisljaju....
Nazad na vrh Ići dole
~Ksenija~
Admin
~Ksenija~


Broj poruka : 332
Datum upisa : 13.06.2009

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyPon Jul 13, 2009 1:48 pm

Ni ja isto ne verujem, opet one su najbolje drugarice..... Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
https://ashleytisdale.forumsr.com
~Ashley Tisdale~

~Ashley Tisdale~


Broj poruka : 342
Datum upisa : 10.07.2009

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyPon Jul 13, 2009 2:20 pm

takodje ni ja ne wjerujem...(mada ja vannesu ne wolim pa bih wolelela da su zaci ashley zajedno ali to je nemoguce Sad )
Nazad na vrh Ići dole
Lupita

Lupita


Broj poruka : 414
Datum upisa : 13.07.2009
Godina : 31

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyPon Jul 13, 2009 6:38 pm

Ni ja ne verujem,novinari svasta izmisljaju...
Nazad na vrh Ići dole
*_Crazy Girl_*

*_Crazy Girl_*


Broj poruka : 21
Datum upisa : 12.07.2009

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyUto Jul 14, 2009 10:09 am

m ne wjeujemmm
Nazad na vrh Ići dole
~*BiL0vA mAcHkIcA*~
Admin
~*BiL0vA mAcHkIcA*~


Broj poruka : 545
Datum upisa : 12.07.2009
Godina : 29
Lokacija : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyUto Avg 04, 2009 5:37 pm

Prava drugarica nikad ne bi tako nesto uradila i zato ja mislim da je sve to jedna velika glupost... Svadja oko Zaca.... 953250
Nazad na vrh Ići dole
*Tacy*

*Tacy*


Broj poruka : 110
Datum upisa : 15.06.2009

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptySre Avg 12, 2009 10:46 am

~Ashley Tisdale~ ::
takodje ni ja ne wjerujem...(mada ja vannesu ne wolim pa bih wolelela da su zaci ashley zajedno ali to je nemoguce Sad )
slazem se Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
<3Ashley<3

<3Ashley<3


Broj poruka : 89
Datum upisa : 30.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Ashley....NO matter where she is..........

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptySre Avg 12, 2009 1:54 pm

*AshLeY* ::
Prava drugarica nikad ne bi tako nesto uradila i zato ja mislim da je sve to jedna velika glupost... Svadja oko Zaca.... 953250
Slazhem se!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
HSM4ever

HSM4ever


Broj poruka : 58
Datum upisa : 11.07.2009
Godina : 28

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyČet Avg 13, 2009 12:04 pm

Ovo nije tacno,Ashley nikad nije bila zaljubljena u Zaca,sama je to izjavila,a Megan Fox se zalepila za njega i stalno pokusava da ga smuva...
Nazad na vrh Ići dole
~*BiL0vA mAcHkIcA*~
Admin
~*BiL0vA mAcHkIcA*~


Broj poruka : 545
Datum upisa : 12.07.2009
Godina : 29
Lokacija : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... EmptyČet Avg 13, 2009 1:19 pm

Da,mene ta Megan Fox uzasno nervira,napalila se da je neka riba i da moze da krade tudje momke...Naravno da Ashley nije bila zaljubljena u Zaca...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svadja oko Zaca.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Svadja oko Zaca....   Svadja oko Zaca.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svadja oko Zaca....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ashley Tisdale :: * HSM * :: * Novosti *-
Skoči na: