Ashley Tisdale
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za fanove Ashley, ako Vam se svidja ili Vam je omiljena, onda dodjite i registrujte se!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 BRAVO HSM SPECIJAL

Ići dole 
+6
*_Crazy Girl_*
Lupita
Xenija~Ash~<3
*Iwona*
~Ashley Tisdale~
~Ksenija~
10 posters
AutorPoruka
~Ksenija~
Admin
~Ksenija~


Broj poruka : 332
Datum upisa : 13.06.2009

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyČet Jul 09, 2009 4:37 pm

Ako neko nije citao, sad ima prilike..........


HIGH SCHOOL MUSICAL

Ekstra uzbudljiv film

Ovo je filmski hit godine! Premijera je 30. novembra, redovne bioskopske projekcije počinju 4. decembra, a ti pre toga saznaj šta se sve dešava u novom filmskom nastavku "High School Musicala"...


Snimanje je trajalo čak dva meseca, film je koštao 13,3 miliona dolara (9,8 miliona evra) - a sav trud i uložena kinta i te kako su se isplatili! "High School Musical 3: Senior Year" najuzbudljiviji je film iz serijala o životu tinejdžera u školi "East High". To je 100 minuta smeha, ljubavi, plesa i suza! Troy, Gabriella, Sharpay i ostali, doživeće neverovatne avanture: ovo cool društvo očekuje nova školska godina, i to poslednja u toj školi. Svi su svesni činjenice da se posle "senior year" (srp. 'završna godina') većina više neće videti: upisaće različite fakultete i razdvojiti se.

lDok se Sharpay bori da dobije stipendiju, Troy i Gabriella plaše se za budućnost svoje veze, pošto se putevi ovog megaslatkog para razilaze! Jao! Dok Gabriella želi da studira na elitnom fakultetu, Zacova budućnost još uvek je neizvesna - on nikako ne može da se odluči između košarke i scene. Da li će Troy i Gabriella morati da žrtvuju svoju ljubav zbog karijere? Ili, možda, ipak postoji rešenje da oni ostanu zajedno? To ti nećemo otkriti - uživaj u neizvesnosti dok budeš gledao/la film... Za kraj završne godine na "East Highu", svi učenici rade na svom poslednjem mjuziklu, koji se simbolično zove "Senior Year". Pri tom, ne odvija se sve onako kako su planirali. A koje neočekivane okolnosti su iskrsle - to ćeš morati da "čekiraš" sam/a...

BRAVO HSM SPECIJAL Naslovnica

BRAVO HSM SPECIJAL 1
Nazad na vrh Ići dole
https://ashleytisdale.forumsr.com
~Ashley Tisdale~

~Ashley Tisdale~


Broj poruka : 342
Datum upisa : 10.07.2009

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyPet Jul 10, 2009 9:32 pm

ja sam ga bila kupila.........
Nazad na vrh Ići dole
*Iwona*

*Iwona*


Broj poruka : 192
Datum upisa : 12.07.2009

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyPon Jul 13, 2009 11:49 am

i ja ali hwala swj...Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
Xenija~Ash~<3

Xenija~Ash~<3


Broj poruka : 76
Datum upisa : 11.07.2009

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyPon Jul 13, 2009 1:27 pm

ja nisam....xwala
Nazad na vrh Ići dole
Lupita

Lupita


Broj poruka : 414
Datum upisa : 13.07.2009
Godina : 31

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyPon Jul 13, 2009 6:39 pm

Super je! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*_Crazy Girl_*

*_Crazy Girl_*


Broj poruka : 21
Datum upisa : 12.07.2009

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyUto Jul 14, 2009 10:08 am

Kupilaa...
Nazad na vrh Ići dole
~Ksenija~
Admin
~Ksenija~


Broj poruka : 332
Datum upisa : 13.06.2009

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyČet Jul 23, 2009 3:27 am

Nema na cemu......
Nazad na vrh Ići dole
https://ashleytisdale.forumsr.com
Xenija~Ash~<3

Xenija~Ash~<3


Broj poruka : 76
Datum upisa : 11.07.2009

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyČet Jul 23, 2009 2:50 pm

suuuuuPp
Nazad na vrh Ići dole
~*BiL0vA mAcHkIcA*~
Admin
~*BiL0vA mAcHkIcA*~


Broj poruka : 545
Datum upisa : 12.07.2009
Godina : 29
Lokacija : In Bill's arms...on the dark side of the sun

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyUto Avg 04, 2009 5:19 pm

Ja sam ga propustila...trazila sam i trazila ali se rasprodao...smrc... BRAVO HSM SPECIJAL 68226 BRAVO HSM SPECIJAL 30501 BRAVO HSM SPECIJAL 444547
Nazad na vrh Ići dole
*Tacy*

*Tacy*


Broj poruka : 110
Datum upisa : 15.06.2009

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptySre Avg 12, 2009 11:01 am

jao, nisam kupila..extra je, hvala puno BRAVO HSM SPECIJAL 601877
Nazad na vrh Ići dole
<3Ashley<3

<3Ashley<3


Broj poruka : 89
Datum upisa : 30.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Ashley....NO matter where she is..........

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptySre Avg 12, 2009 6:51 pm

Ja sam kupila 2 broja!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
~*BiL0vA mAcHkIcA*~
Admin
~*BiL0vA mAcHkIcA*~


Broj poruka : 545
Datum upisa : 12.07.2009
Godina : 29
Lokacija : In Bill's arms...on the dark side of the sun

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptySre Avg 12, 2009 10:10 pm

Blago tebi!
Nazad na vrh Ići dole
HSM4ever

HSM4ever


Broj poruka : 58
Datum upisa : 11.07.2009
Godina : 28

BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL EmptyČet Avg 13, 2009 11:59 am

*AshLeY* ::
Ja sam ga propustila...trazila sam i trazila ali se rasprodao...smrc... BRAVO HSM SPECIJAL 68226 BRAVO HSM SPECIJAL 30501 BRAVO HSM SPECIJAL 444547
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BRAVO HSM SPECIJAL Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAVO HSM SPECIJAL   BRAVO HSM SPECIJAL Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BRAVO HSM SPECIJAL
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ashley Tisdale :: * HSM * :: * Novosti *-
Skoči na: